Fırat Albayram

Fırat Albayram oyunculuk kariyerinin yanı sıra son dönemde sosyal medya ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Youtube video kanalı ve instagram hesabından eşi ile birlikte yaptığı paylaşımlar büyük beğeni toplamaktadır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kiminle evli? Kısaca hayatı ve biyografi bilgiler.

Fırat Albayram Kimdir? Nereli?

1985 yılının Ocak ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Aydın Nazilli doğumludur. 2 kardeştir, kendisinden büyük bir ablası vardır. Çocukluk yıllarının büyük bir bölümü İzmir’de geçmiştir. İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. En sık kullandığı kelime bro’dur, bu sebepten dolayı da kendisine sık sık bro denmiştir. Sadece dizi, sinema ve sosyal medya ile değil, kurmuş olduğu tiyatro sahnesi ile de kariyerini sürdürmüştür. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2008 senesinde Adanalı isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Boncuk Semih karakterine hayat vermiştir. Dizi de Mehmet Akif Alakurt, Serenay Sarıkaya ve Oktay Kaynarca gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Fırat Albayram Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.82 cm, kilosu 80, burcu ise oğlak. 2021 yılı itibariyle yaşı 36’dır. Oyunculuk dünyasından son dönemde, sosyal medyaya ağırlık vermiş ve Influencer’lığa geçiş yapmıştır. Ancak oyunculuk kariyerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Özellikle twitch yayınları ile de ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Twitch kanalında BeatPug ismini kullanıyor. Fırat Albayram, 10 yaşından beri düzenli oyun oynamaktadır. Bu sebeple, hobisini işe çevirmiştir. Oynamaktan en fazla keyif aldığı oyunlar arasında, Formula 1, Lol, Wow, My Summer Car, Battlefield Serisi, Carmagedon gibi oyunlardır.

Fırat Albayram Hakkında Gerçekler:

Hangi dizi de rol almak isterdin sorusuna yabancı dizi Friday Night Lights ve yerli dizi Sır Çocukları cevabını vermiştir.
10 yaşından beri düzenli bir şekilde oyun oynamakta ve hobisini işe çevirmiştir.
2014 yılında verdiği bir röportaj’da sosyal medya ile hiç arasının olmadığını dile getirmiştir.
18 yaş altı iken 1 gün nezarethane’de kalmıştır.
En son Tozkoparan İskender dizisinde Giovanni karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı sinema ve diziler:

Adanalı (Boncuk Semih), Kayıp Aranıyor (Hasan), Sende Gitme (Hakan), Rakı Masası, Suskunlar. 10. Köy Teyatora (Yiğit), Arkadaşlar Arasında, Merhamet (Can), Kaçak Gelinler (Özgür), Fabrika Kızı, Mutlu Ol Yeter. Biz Size Döneriz (Cahit), Karayel, Savaşçı, Hababam Sınıfı Yeniden (Format Hasan) ve Tozkoparan İskender (Giovanni).

Fırat Albayram Evli Mi? Eş Kim?

2016 yılında evlenmiştir. Eşi ünlü oyuncu Ceyda Kasabalı‘dır. Sosyal medyada eşi ile birlikte paylaşımlar yapmaktadır. Eşi ile Noluyo Ya isimli bir youtube kanalı bulunmaktadır. Kanalın günümüz itibariyle abone sayısı 1,73 Mn civarındadır. Kanalda genellikle vlog, eğlence ve yemek videoları gibi paylaşımlarını sürdürmektedir.

1 Yorum

  1. Eskiden sevdiğimi sandığım melek sandığım şeytana benzediği için anti pati duyuyorum oyunculuğuna diyecek yok mütüş

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz