Evrim Özaydın Aslan

Evrim Özaydın Aslan hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Evrim Özaydın Aslan Kimdir?

Evrim Özaydın Aslan Reklam ve stratejik pazarlama uzmanı. İş ve kariyer hayatına 17 yaşında Yeni Asır Gazetesi’nde reklam satış departmanında çalışarak başlamıştır. Sonrasında Milliyet Gazetesi ve gruba bağlı Radikal Posta Fanatik ve Finansal Forum gazetelerinin reklam satış örgütünde devam edip 24 yıl aynı kurumda çalışarak gazetedeki kariyerini en son Posta Gazetesinde tamamlamıştır.
evrim ozaydin aslan1 jpg
Şu anda İzmir’de Reklam ajansında Marka Direktörü olarak Tüm mecralarda Televizyon, Açıkhava, Indoor, Outdoor, Radyo Yazılı basın Gazete ve dergi olmak üzere özel projeler dahil planlama ve satın alma konusunda destek vermektedir.

Gazetede çalıştığı yıllarda İnşaat sektörünü yönetmiş, firmaların reklam planlama ve pazarlama modellemelerinde aktif olarak görev aldığından, bilgi tecrübe ve portföy bakımından uzmanlasmıştır.

Aynı zamanda 2 erkek evlat sahibi olan Evrim Özaydın Aslan, Başkent Üniversitesi Evlilik ve İlişki Danışmanlığı eğitimi alarak, bu alanda da insanların hayatlarına dokunmaktadır. Otizm konusunda da tecrübeleri olup başarı hikayeleri ile rol model olan bir annedir. Büyük oğlu Sarp Aslan’ın henüz 11 yaşında iken yazdığı KÖR NOKTA ‘Otizmde Göremediklerinizin Ötesi’ isimli kitap otizmli ailelere rehber olabilecek bir çalışmadır.

Evrim Özaydın Aslan Nereli?

Evrim Özaydın Aslan 1976 senesinde Kars’ta dünyaya gelmiştir. 4 kız kardeşin en küçüğüdür.

Hobileri arasında kısa hikayeler yazmak bulunmaktadır. Günümüz itibariyle yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir. Müziğe karşı ilgisi çocuk yaşlarda oluşmuş kendi yetenekleri ile bağlama çalmayı öğrenmiş ve pekiştirmiştir.

Resmi instagram hesabı: @evrimozaydin
evrim ozaydin aslan5 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz