Ecem Akçay

Ecem Akçay Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden Emanet isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ecem Akçay Kimdir?

Ecem Akçay oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Audition teknikleri Workshop ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimin Türkiye’nin uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar isimli dizi ile gerçekleştirmiş ve dizi de Eda karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

2022 yılında ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet adlı diziye dahil olmuş ve dizi de Neşe karakterini üstlenmiştir. Dizi de ayrıca Halil İbrahim Ceyhan, Nana Stambolishvili, Yaprak Durmaz ve Tolga Sala gibi isimler de rol almıştır.

Ecem Akçay Boyu, Kaç Yaşında?

Ecem Akçay 23 yaşında ve 1.62 boyundadır. Doğum tarihi 1999’dur.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @eceemakcay ‘dır. Hülya Sağlam Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Güzel oyuncunun hayranları en çok sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabını merak ediyor. Ancak bu sorunun cevabı ile ilgili herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz