Deniz Gürel

Deniz Gürel Tv100 Ankara Temsilcisi. Hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Gürel Kimdir?

Deniz Gürel gazeteci, Tv 100 Ankara temsilcisi, 3N Medya Ankara Grup Başkanı. Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

2005 senesinde Hürriyet Gazetesi bünyesinde gazetecilik mesleğine adım atmıştır. Muhabir ve editör olarak görev yapmış, daha sonra Hürriyet Ankara Haber Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir. Günümüzde de bu görevi sürdüren Gürel, Ankara Kent Konseyi yürütme Kurulu’nda da yer almaktadır.

Özellikle son dönemlerde Ankara kulislerinden haberler ve siyasetçilerle yaptığı röportajlar ile dikkat çekmektedir. Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve İYİ Parti yetkilileri ile yaptığı röportajlar büyük ilgi görmüştür. TV100 Ankara temsilcisi olarak çalışmalarını sürdüren Gürel’in, hafta içi siyasi konukları ile kanalın önemli bir açığını kapattığı belirtiliyor.

Ankara’daki Sıcak Siyaset Gündemini Değerlendirdiği canlı yayın programları büyük ilgi görmektedir. TV 100 ekranlarında Cansu Canan Özgen’in sunduğu Özgür İfade programında yorumları ve değerlendirmeleri büyük dikkat çekmiştir. Program da ayrıca Tv100 .com yazarı Hacı Yakışıklı, Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük ve Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç’te yer almıştır.

Evli olan Deniz Gürel’in bir oğlu, bir de kızı vardır. Resmi twitter hesabı @DenizGurel06 ‘dır.

Deniz Gürel Nereli?

Deniz Gürel Ankara’lıdır. Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre aslen Ankara’lı olduğu, ancak teyit edilmediği belirtilmektedir.
deniz gurel1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz