Cem Küçük

Cem Küçük Türkiye Gazetesi yazarı. Habertürk dahil pek çok televizyon kanalında canlı yayına katılmıştır. Hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Cem Küçük Kimdir?

Cem Küçük gazeteci, yazar, çevirmen, tercüman ve köşe yazarı. Üniversite eğitimi sonrasında uzun seneler yazar ve çevirmen olarak görev yapmış, ilk gazetecilik deneyimini Yeni Şafak Gazetesi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Medya hayatına atılmış, Haber kanalı 24, Sancak Medya Grubu ile anlaşarak 4 günde Star Gazetesi Köşe yazarlığı yapmaktadır. 24 TV ekranlarında haber tartışma programın’da ve Habertürk ekranlarnıda yorumcu olarak yer almıştır.

Cem Küçük Nereli?

Cem Küçük baba tarafından aslen Giresun Eynesil’lidir. Doğum yeri ise Zonguldak.

Cem Küçük Eğitimi

Cem Küçük İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından ilk işi olarak Profil Yayınları editörlüğü yapmıştır.

Cem Küçük Kaç Yaşında?

Cem Küçük 45 yaşındadır. Doğum tarihi 6 Ekim 1978, doğum yeri Zonguldak.

Medya dünyasına editörlük yaptığı dönemde tanıştığı Rasim Ozan Kütahyalı sonrasında giriş yapmıştır. Televizyon dünyasına ilk adımını TVNET ile atmıştır.
Cem Kucuk5
Günümüz itibariyle Türkiye Gazetesi bünyesinde yazılar kaleme almaktadır. Geçmiş dönemde TGRT Haber’de Aslı Hünel’le birlikte sabah yayınlanmış olan Cem Küçük ile Günaydın Türkiye isimli haber programını sunmuştur. Günümüze kadar bir çok konuda kitap yazmıştır.

Bazı Kitapları

Olumlu Düşünmenin Gücü
Resmi Tarih Yalanları
Sultan’dan Atatürk’e Türkiye
Cehennem Köpekleri FETÖ
Hrant Dink Cinayeti
Ne Demiş Kafka

Resmi twitter hesabı kullanıcı ismi @cemkucuk55 ‘dir. Aynı kullanıcı ismi ile resmi instagram hesabı üzerinden de paylaşımlarını sürdürmektedir. İlber Ortaylı ile 7 sene birlikte yaşamış, küçük oğluna da İlber Ortaylı’nın ismini vermiştir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz