Bige Önal

Bige Önal hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? sevgilisi kim? oynadığı sinema ve diziler, kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılının Şubat ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel ismin babası, Galatasaray’ın efsane futbolcularından Erhan Önal, annesi ise eski manken Mine Baysan’dır. Göz rengi mavi, boyu 1.69 cm, kilosu 52, burcu ise kova’dır.

Özel St Benoit lisesi’ni tamamlamış, Lise eğitiminin ardından, Bilgi Üniversitesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Önal İstanbul doğumlu ancak baba tarafından aslen İzmir’lidir. Anne tarafından ise aslen Heybeliadalı olduğunu dile getiren güzel oyuncu, İstanbul Levent’te doğup büyümüştür. Annesi ile birlikte doğup büyüdüğü Levent’te aynı evde yaşantısını sürdürmektedir. Babasının ilk evliliğinden olan bir erkek kardeşi vardır, onunla 22 yaşında iken tanışmıştır. Kardeşi Almanya’da yaşamaktadır. Tek çocuk olarak büyümüştür.

Bige Önal sevgilisi kim?

2017 yılında da Aras Bulut İynemli ile sevgilisi oldukları ardından ayrıldıkları açıklanmıştır. Ancak günümüz itibariyle yine yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli ile mutlu birlikteliği sürmektedir. 2020 yılında, Muğla Bodrum’da magazin muhabirleri tarafından Aras Bulut İynemli ile denize girerken görüntülenmiş bu birliktelik doğrulanmıştır. Aras Bulut ile Maral dizisi setinde tanışmıştır.

Oynadığı sinema ve diziler;

2007 – Kısmetim Otel
2010 – Elde Var Hayat (Yeliz)
2010 – Halil İbrahim Sofrası (Didem)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nazlı)
2015 – Maral (Alara)
2017 – Martıların Efendisi
2018 – Tehlikeli Karım (Seda Çelik)
2018 – Bozkır (Tülay)
2018 – Hakan:Muhafız
2019 – Göç Zamanı
2020 – Sen Çal Kapımı (Selin)

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 198bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz