Beste Kaptanoğlu

Beste Kaptanoğlu Duy Beni isimli dizide Elvan Hoca karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri, eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Beste Kaptanoğlu Kimdir?

Beste Kaptanoğlu tiyatro kökenli bir oyuncudur. 3 kardeştir, ailenin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Ablasının da şarkıcı olduğu belirtilmektedir. Lise eğitimini Keman bölümü ile tamamlayan başarılı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera bölümü mezunudur.

Beste Kaptanoğlu Nereli?

Beste Kaptanoğlu aslen Antalya doğumludur.

1997 Antalya doğumlu güzel oyuncu Beste Kaptanoğlu, 3 çocuklu bir ailenin ortanca çocuğudur.Beste Kaptanoğlu’nun ablası da şarkıcıdır. Liseyi Keman bölümüyle bitiren Beste Kaptanoğlu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Opera bölümünü tamamlamıştır.
Beste Kaptanoğlu
Oyunculuk Eğitimi

Devlet Tiyatroları Başrejisörü, oyun yazarı, oyuncu ve reji eğitmeni Erhan Gökgücü ve Devlet Tiyatroları’nın başarılı oyuncusu Funda Gökgücü ile temel oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Süeda Çil Studio’da Kamera Önü Oyunculuk dersleri almıştır.

Beste Kaptanoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Beste Kaptanoğlu 25 yaşında ve 1.64 boyundadır. Doğum tarihi 4 Şubat 1997, burcu ise kova’dır.

Beste Kaptanoğlu Oynadığı Diziler

Beste Kaptanoğlu Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizide Elvan Hoca karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Duy Beni isimli dizi de ayrıca, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Berk Hakman, Ege Kökenli, Helin Kandemir, Alper Atak, Feride Çetin, Bedia Ener, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Dilara Sümbül, Yeliz Akay, Jasmine Berkiş ve Gökçe Güneş Doğrusöz gibi isimlerde yer almıştır.

Resmi instagram hesabını @kaptanoglubeste kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 19.9bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz