Berç Polat

Berç Polat hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Berç Polat aslen Hatay İskenderun doğumludur. Kariyerini DJ ve Prodüktör olarak sürdüren Berç’in müziğe ilgisi çocukluktan başlayarak artmaya devam etmiştir. Ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındıklarında bire bir ders alıp Dj’liğe yönelmek istemiştir.

2015 yılında İstanbulun, Ataköy bölgesinde Ünlü bir otelin resident DJ’i olarak profesyonel hayatına adım atan Dj Polat, ilerleyen zamanlarda ise ismini çok hızlı bir şekilde duyurup, piyasaya en hızlı ve genç olarak giriş yapmıştır.

2016 yılında yeteneğini gören işletmeler arasından birini seçip İstanbul’un seçili mekanlarından olan bir yerin müzik direktörü olmuştur. 2019 yılında ilk single’ı “love of my life” yaparak piyasaya sunmuş, çok beğenilen ve tutulan bir eser olmaya başladıktan sonra Berç’ten beklenti git gide artmıştır. Bunu gören Berç hızını kesmeden 2020’nin yaz aylarında “closer” ve “believe in you” adlı eserlerini dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz