Aycan Koptur

Aycan Koptur Star Tv ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu daha önce bir çok başarılı sinema ve dizi de rol almıştır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Hangi sinema ve diziler de rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Aycan Koptur Kimdir? Nereli?

1994 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Antalya doğumludur. 4 kız kardeştir, ailenin en küçük çocuğudur. Ablalarından bir tanesi tiyatro mezunudur. Ünlü şovmen, sunucu Beyaz’ın (Beyazıt Öztürk) sunduğu Beyaz Show Tv adlı programda skeçler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Lise eğitimini Antalya’da Müzik üzerine Konservatuvar Bölümünde tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde okurken eğitimine yine aynı bölüm ile Londra’da devam etmiş ve Londra da mezun olmuştur.

Yaşantısını İngiltere Londra’da sürdürmektedir. Türkiye’ye sadece iş yapmak ve çalışmak için geldiğini belirtmiştir.

İlk oyunculuk deneyimini Talih Kuşu isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2019 yılında Güldür Güldür adlı güldürü programına Kiraz olarak dahil olmuştur.

Aycan Koptur Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.64 cm, kilosu 52, burcu ise balık’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı 27. Resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle @aycankoptur olarak kullandığı instagram hesabında ki takipçi sayısı 60bin civarındadır. We Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Oynadığı diziler:

Çocuklar Duymasın (Ece) – Muhteşem Yüzyıl (Cariye) – Hayat Ağacı (Birce Kaya) – Seviyor Sevmiyor (Ela) – Aslan Ailem (Selin) – Aşk ve Mavi (Feride) – Dayan Yüreğim (Buse) ve Kazara Aşk. Aycan Koptur Kazara Aşk dizisinde Sude Zülal Güler, Ümit Kantarcılar, Sadi Celil Cengiz, Burak Tamdoğan, Selin Işık ve Servet Pandur gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

Rol aldığı sinema filmler:

Hayat Ağacı – Yılanların Öcü (Habibe) – Küçük Esnaf (Bankacı) – Yol Arkadaşım 2 (Ayşen) – Cinayet Süsü (Arzu) ve Feride (Fatoş).

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz