Sude Zülal Güler

Sude Zülal Güler Artvinli Şimal Star Tv ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Daha önce bir çok başarılı projede rol alan güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sude Zülal Güler Kimdir? Nereli?

2001 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Makedonya, Üsküp’lüdür ve Üsküp doğumludur. Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunudur. Henüz küçük yaşlarda iken ailesi tarafından yeteneği fark edilmiş ve ailesinden oyunculuk konusunda büyük bir destek almıştır. Daha sonra bir çocuk cast ajansına girmiş ilk olarak reklam ardından diziler ve beyazperde ile tanışmıştır.

Oynadığı sinema ve diziler:

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2013 senesinde rol aldığı Çınar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2015 yılında Mayıs Kraliçesi ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem, 2017 yılında ise İsimsizler (Biruske) dizisinde rol almıştır. 2018 yılında ise Keşif isimli sinema filmi ile beyazperdeye adım atmıştır. Sude Zülal Güler, Exxen platformunda yayınlanan Ögrenci Evi adlı dizide de Esra karakterini üstlenmiştir. 2020 yılında Şeref Sözü (İsra) ve en son Kazara Aşk dizisi’nde Ümit Kantarcılar ile başrolü paylaşmıştır.

Sude Zülal Güler Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel oyuncunun boyu 1.65 cm, kilosu 52, burcu ise başak’dır. Resmi sosyal medya instagram hesabı @zulalsudeguler. Icon Talent Management oyunculuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven, duygusal bir o kadar da mantıklı bir kişiliğe sahiptir. Ayrıca disiplinli ve çalışkan bir karakterdir.

Sude Zülal Güler Hakkında Gerçekler:

1 – En başarılı bulduğu yabancı oyuncular Christian Bale ve Johnny Depp. Türk oyuncular arasında ile Demet Evgar ve Haluk Bilginer.

2 – Bir oyuncuda aradığı en önemli özellik canlandırdığı karakterlerin çeşitliliğidir.

3 – Oyunculuk dışında vaktini mümkün olduğunca ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte geçirmektedir. Hayvanları çok sevmektedir.

4 – Alışveriş yapmaktan, yemek yemekten ve sinemaya gitmekten keyif almaktadır. İlerleyen yıllarda işini hakkı ile yapan ve durmadan kendisini geliştiren bir oyuncu olarak anılmak istemektedir.

5 – En büyük hayali bir gün Tim Burton filminde rol almak.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz