Ahmet Efe Metekoğlu

Ahmet Efe Metekoğlu Sen Çal Kapımı isimli dizi de Can karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ahmet Efe Metekoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

2015 yılında dünyaya gelen minik oyuncu Sen Çal Kapımı isimli dizi de Can karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Daha önce Kırmızı Oda isimli dizide de rol almıştır. Küçük yaşına rağmen başarılı oyunculuğu ile göz dolduran minik oyuncu gelecek dönemlerde bir çok başarılı projede rol alabilecek kabiliyete sahip bir isim olarak dikkat çekmektedir.

Sen Çal Kapımı dizisinde Engin ve Pırıl karakterlerinin oğulları olan Can karakterini üstlenmiştir. Sosyal medya dünyasında da varlığını sürdüren minik oyuncunun resmi instagram hesabı annesi tarafından yönetilmektedir. İnstagram hesabında Usta pozcu, amatör oyuncu ve hesap anne tarafından yönetiliyor ibareleri mevcuttur. Layla Şirin Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Ahmet Efe Metekoğlu ‘nun kullanmış olduğu @ahmetefecik_official instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 19,2bin civarındadır.

Oynadığı diziler:

Sen Çal Kapımı (Can) 2021 ve Kırmızı Oda 2020. Ayrıca 2021 yılında Özdilek Fotoğraf Çekimlerinde de yer almıştır. Maalesef henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Boyu 1.15 cm, kilosu ise 20’dir. 2021 yılı itibariyle 6 yaşındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz