Seçkin Piriler

Seçkin Piriler uzun süre müzik ve oyunculuk dünyasıda başarılı bir kariyere sahip olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Son dönemlerde gözlerden uzak olmayı tercih eden güzel isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Seçkin Piriler Kimdir?

Seçkin Piriler oyuncu, şarkıcı ve model. Kadıköy Kız Lisesi, Moda tasarımı mezunuyum. En büyük hayallerimden biri kendi isim ve soyisminin markasını oluşturmak. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitim görmüş ve koleksiyon tasarımları hazırlamaya başlamıştır.

1998 senesinde Elite Model Look yarışmasında 2.ci olmuş bir süre Gaye Sökmen Ajans’a bağlı olarak modellik ve mankenlik yapmıştır. İlerleyen süreçte kariyerine müzik ve oyunculuk dünyasında devam etmiştir.

2003 yılında Kırmızı Pabuçlar isimli bir albüm çalışması ile müzik severlerin karşısına çıkmıştır. Katıldığı 1998 Elite Model Look yarışmasında 1. olan isim Azra Akın, 3. olan isim ise Burcu Çağrı olmuştur. Yarışmaya o dönemde ayrıca güzel oyuncu Tuba Ünsal’da katılmış ancak dereceye girememiştir. Programın sunuculuğunu ise Şebnem Dönmez üstlenmiştir.
seckin piriler4

Seçkin Piriler Nereli?

Seçkin Piriler doğma büyüme aslen İzmir’lidir. Annesi Nilgün Piriler, babası ise Süreyya Piriler’dir.

Seçkin Piriler Boyu, Kaç Yaşında?

Seçkin Piriler 41 yaşında ve 1.72 boyundadır. Kilosu 53, burcu ise oğlak’tır.

Resmi instagram hesabını @pirilerseckin ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 53.4bin civarındadır. Güzel isim günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Uzun süredir gözlerden uzak olan ünlü ismin yakın zamanda oyunculuk için kamera karşısına geçmesi beklenmektedir.

2003’te Kırmızı Pabuçlar isimli bir albüm ile müzik dünyasına adım atmıştır.

Number One Tv’de müzik programı ile Cinecinema isminde bir sinema programı sunmuş, Okan Bayülgen ile Turkcell Hazır Kart reklam filminde rol almıştır. Kenan Doğulu’nun seslendirdiği Kime Ne adlı şarkının klibinde yer almıştır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Hababam Sınıfı Askerde (2004)
Türkü Filmi
Horoz Sedat
Hababam Sınıfı 3,5
Dağlar Dağımdır
Şeytan
Maskeli Beşler: İntikam Peşinde
Çılgın Dersane

Seçkin Piriler Evlimi? Kaç Çocuğu Var?

24 Mart 2010 tarihinde Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlenmiş ancak evliliği 2016 yılında son bulmuştur. Bu evliliğinden 2010 doğumlu Hasan Tangöze ve 2014 doğumlu Volkan Tangöze isimlerinde iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Kiminle birlikte olduğu da merak konusu olan güzel ismin günümüzde kimse ile olmadığı, işi ve çocuklarına odaklandığı belirtiliyor.

Eşi Kaan Tangöze tarafından o dönemde Kıvılcım Ural ile aldatılmış bu sebeple evliliğine son vermiştir. Ayrılıktan sonra gelen ilk doğum gününü ise eski eşi Kaan Tangöze kutlamıştır.
seckin piriler9


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz