Levent Meşe

Levent Meşe rol aldığı Ya Çok Seversen isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Levent Meşe Kimdir?

Levent Meşe dansçı, sinema, film ve dizi oyuncusu. Sainte Pulchérie Fransız Lisesi mezunudur. Ardından Özyeğin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden başarı ile mezun olmuştur.

Levent Meşe Kaç Yaşında?

Levent Meşe 27 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Ocak 1996, burcu ise oğlak’tır.
levent mese2 jpg
Yakışıklı oyuncu, oyuncu koçu Celal Eldeniz ile 3 kurluk oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. Diğer yandan, İbrahim Çiçek’ten Morris Tekniği Eğitimi, Erdem Avşar’dan dramaturji dersi, Ezel Akay’dan sette oyunculuk dersi, Nuran Evren Şit’ten senaryo yorumlama dersi ve Süeda Çil Stüdyo’da kamera önü oyunculuk dersi almıştır.

Geçmiş yıllarda İstanbul Beykoz’da bulunan, Paşabahçe Futbol Kulübü’nde futbol oynayan Meşe, ayrıca bir dönem Kickboks sporu ile ilgilenmiştir. Gitar çalma yeteneğine sahip olan yakışıklı isim ayrıca, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Ünlü isim, Dans Fabrika’da ise dans eğitimine devam etmektedir. İlk sinema oyunculuk deneyimini 2023 senesinde rol aldığı Eyvah Tatil isimli film ile gerçekleştirmiştir. Daha sonar yine aynı sene Netflix platformundada yayınlanan romantik ve komedi filmi Merve Kült’ün oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Ya Çok Severken isimli dizide Eren karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ya Çok Seversen dizisi oyuncuları Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Mine Kılıç, Cemre Ebüzziya, Aziz Caner İnan, Adin Külçe, Özgün Akaçca ve Hatice Aslan gibi isimlerden oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @leventmese ‘dir.
levent mese1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz