Kerem Bürsin

0

Kerem Bürsin Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli dizi de Serkan Bolat karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu daha öncede rol aldığı bir çok başarılı proje ile adından söz ettirmiştir. Hayranları tarafından ise bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kerem Bürsin Kimdir? Aslen Nereli?

1987 yılının Haziran ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu doğma büyüme İstanbul’ludur. 13 yaşından itibaren oyunculuk hayali kurmuştur. Geçmiş yıllarda, Şoförlük, garsonluk gibi işlerde çalışmıştır. Kulüplerde kapı arkasında duran kişi olduğunu, bir dönem kirasını ödeyip oyunculuk derslerine para yetiştirmek için üç iş birden yapmıştır. Babası iyi bir petrol şirketinin üst düzeyinde çalışmıştır. Babasının işinden dolayı çocukluk yıllarında ülke ülke gezmiştir.

Üniversite döneminde hem pazarlama, hem de oyunculukta başarılı olmuştur. Her ne kadar pazarlama işinde de iyi bir ışık olsada oyuncu olmaya karar vermiştir. Babasına oyuncu olmak istediğini ama bu isteğin pek hoşlarına gitmediğini belirtmiştir. Daha sonra, Teksas’tan Los Angeles’a taşınmış, kabul etmedikleri bir şey için para istemeninde doğru olmayacağını düşünmüştür. Bu nedenle sabahın 4’ünde spor salonunda tuvalet de temizlemiş, şoförlükte yapmış ancak hiç bir zaman oyunculuk mücadelesinden vazgeçmemiştir. Üç yılını böyle geçirmiştir.

Lise döneminde arkadaşları ile beraber kurmuş olduğu Rock müzik grubu ile Teksas’ta bir çok defa konser vermiştir. Amerika’da oyunculuk eğitimi alan başarılı oyuncu’yu Oscar’lı yapımcı Roger Corman keşfetmiştir. Önce Boston Emerson Collage’i bitirmiş ardından Üniversite eğitimini tamamlamış ve Los Angeles’a taşınmıştır.

Eric Morris ve Carolyn Pickman gibi usta isimlerden oyunculuk eğitimi alan Kerem Bürsin kuzeninin düğünü sebebi ile İstanbul’a gelmiş ve bu dönemde Gaye Sökmen ile tanışmıştır. Hemen ardından Gaye Sökmen Ajans ile anlaşmış ve Türkiye’de kariyerini oyuncu olarak devam ettirme kararı almıştır.

Kerem Bürsin Boyu, Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Boyu 1.80 cm, kilosu 71, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle 34 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @thebursin olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 8,7milyon civarındadır. Sevgilisi ise ekran severlerin yakından tanıdığı güzel oyuncu Hande Erçel‘dir.

Hakkında Gerçekler:

1.5 sene Amerika’daki ‘Inspire Justice’ diye bir oluşumda kadın hakları üzerine önemli isimlerden koçluk almıştır.

Amerika-Teksas’taki okulunda oldukça popüler olan Kerem Bürsin kendisine orada Turkish cowboy dediklerini belirtmiştir. Filmlerde izlenen klasik Amerikan Lisesi hayatı olmuş, amerikan futbolu oynamış, hatta cheerleader (amigo kız) sevgilisi olmuştur.

Üniversitede Ally isminde bir kız arkadaşı olmuş, ailesinin evine gitmiş ve ailesiyle tanışmıştır. O akşam çok içtiğini sonra soyunup çıplak havuza girdiğini, sabah ise hiç bir şey hatırlamadığını dile getirmiştir. Ayrıca pek içki içmediğini çünkü içince soyunduğunu sözlerine eklemiştir.

2015 yılından 2019 yılına kadar güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile birlikteliği olmuştur.

En aşık olduğu sevgililerinden birisi ile ayrıldıktan sonra 8 senenin ardından rüyasında görmüştür. Merak edip araştırmış ve eski sevgilisinin evli ve iki çocuk annesi olduğunu öğrendiğini sevenleri ile paylaşmıştır.

Aldatma konusunda çok katıdır, hiç bir zaman aldatmamıştır. Ancak başkasından etkilendiğinde sevgilisinden ayrıldığı olmuştur.

Aşık olduğu tek ünlü isim İngiliz oyuncu Helen Mirren’dir.

Hayatında hiç bir zaman değişmeyecek kavramlar, aile, kadın hakları ve kariyeri.

Geçtiğimiz yıllarda omurgası kırılmış, üç ay günde 16 saat yatmak zorunda kalmıştır. Teknede fırtınaya yakalanan Kerem Bürsin, dalganın vurması ile sırtının üstüne düşmüş, doktor 2 cm fark ile sinirinin zedelenmediğini söylemiştir. Bu olaydan dolayı hayatın ne kadar ince bir çizgide ilerlediğini öğrenmiştir.

Oynadığı Diziler:

Bu Şehir Arkandan Gelecek, Güneşi Beklerken (Kerem), Ulan İstanbul, Unutursam Fısılda, Doğaüstü, Günaydın Sevgilim, Can Feda, Şeref Meselesi (Yiğit Kılıç), Yaşamayanlar (Dmitry), Muhteşem İkili (Mustafa Kerim Can), Limit, Hayaller ve Hayatlar, Sen Çal Kapımı (Serkan Bolat).

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz