Göktuğ Alaf

Göktuğ Alaf (21 Jr. Classic Physique Champion) Vücut Geliştirici olarak spor kariyerini sürdürüyor. Ayrıca uzaktan eğitim ve koçluk hizmeti vermektedir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Göktuğ Alaf Kimdir? Kaç Yaşında?

1998 yılında dünyaya gelen Göktuğ Alaf 24 yaşındadır. Vücut geliştirme, bodybuilding sporcusu ve aynı zamanda antrenör, koç ve dijital içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Babası asker, emekli yarbay’dır. Disiplinli çalışmasını da buna bağlamaktadır.

16 yaşında spor hayatına hız vermiş, İlk zamanlarda Powerlifting yaptığını daha sonra Vücut Geliştirme branşına geçmeye karar verdiğini belirtmiştir. Asıl mesleği ise mühendisliktir. Dr. Güray Aydın ile çalışmaya başladıktan sonra 95 kilo iken 122 kiloya kadar çıkmıştır. 1 sene içinde 15 kilo kadar kas kütlesi almıştır.

Göktuğ Alaf Üniversite

Hangi üniversiteden mezun olduğu merak konusudur. Bir videosunda yaptığı açıklamada Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olduğunu belirtmiştir.

İlk zamanlar yakın arkadaşı Testo Taylan ile sık sık içerikler paylaşmış, günümüz itibariyle kendi youtube video kanalı, instagram ve resmi web sitesi üzerinden profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Nerede yaşıyor sorusu ise bir çok videoda da belirttiği üzere İstanbul. Ancak henüz doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Göktuğ Alaf Boyu, Kilosu

Göktuğ Alaf’ın boyu 1.93 cm, kilosu ise 125’dir. Resmi instagram kullanıcı ismi @gokalaf ‘dır. Günümüz itibariyle 148b civarında takipçisi bulunuyor. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 133 B. Youtube video kanalını 21 Haz 2020 tarihinde açmıştır. Paylaşım yaptığı her videosu binlerce izlenme sayısına ulaşmıştır. Videoları genellikle antrenman videolarıdır. Sık sık yaptığı bu spor hakkında hayranları ve bu sporu yapmak isteyenler için kaliteli içerikler üretmekte ve bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

* En iyi kiloları; 220 kg squat, 155 kg bench press, 260 kg deadlift.

Resmi web sitesi üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim gibi bir çok bilgisine ulaşabilirsiniz. https://www.gokalaf.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz