Gizem Ünsal

Gizem Ünsal Bir Küçük Gün Işığı isimli dizi ile oyunculuk kariyerini sürdürmüştür. Güzel oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gizem Ünsal Kimdir?

Gizem Ünsal tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Resmi instagram hesabında eğitim bilgileri olarak Boğaziçi Üniversitesi & MA: Bahçeşehir Üniversitesi notunu düşmüştür. Ayça Kardeş bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

2018 senesinde sahnelenmeye başlamış olan Canlı Maymun Lokantası isimli tiyatro oyununda sahne almıştır. 2017 yılından bu yana ise sinema ve diziler ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.
gizem unsal4

Gizem Ünsal Boyu, Kaç Yaşında?

Gizem Ünsal 33 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Temmuz 1990, burcu ise aslan’dır.

Gizem Ünsal Oynadığı Diziler:

Gizem Ünsal ilk dizi oyunculuk deneyimini rol aldığı Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. En son Atv ekranlarında yayınlanan Bir Küçük Gün Işığı isimli dizide Fulya karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizinin başrollerini Seray Kaya ve Berk Oktay üstlenmiştir. Dizi de ayrıca Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz, Beran Kotan, Azra Aksu ve Yiğit Yapıcı gibi isimler de rol almıştır.

Bir Küçük Gün Işığı (Fulya)
Sadakatsiz
Fazilet Hanım ve Kızları
Yarım Kalan Aşklar (Ece)

Filmleri:

2021 yılında ise Bize Müsaade isimli sinema filmin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Güzel oyuncu, Sinem Ünsal ile kardeş mi? gibi bir çok soru ile de merak konusudur. Ancak kardeş olmadıkları belirtilmektedir. Ekşi sözlükte de hakkında bir çok olumlu yorum bulunmaktadır. Ailesi ile ilgili maalesef herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Boy, kilo bilgileri de araştırılmaktadır.

Güzel oyuncu resmi instagram hesabını @gzmnsl ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 56bin civarındadır.
gizem unsal jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz