Genco Özak

Genco Özak Star Tv ekranlarında yayınlanan Benim Hayatım dizisinde Ali karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında hayranları tarafından merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Genco Özak Kimdir? Nereli?

Doğum tarihi 2 Şubat 1992, doğum yeri ise İstanbul’dur. Doğma büyüme aslen İstanbul’lu olan Genco Özak tiyatrocu ve oyuncudur. Özellikle ekran severler tarafından rol aldığı Kocamın Ailesi isimli dizi ile tanınmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Genco Özak Boyu, Kaç Yaşında?

Yakışıklı oyuncu Genco Özak 29 yaşında ve 1.84 boyundadır. Kilosu 75, burcu ise kova’dır. Resmi instagram hesabını @gencoozak kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Özellikle sevgilisi kim? sorusunun cevabı da büyük merak konusu olan Özak’ın bir dönem Leyla Tanlar ile sevgili oldukları medyanın gündeminde yer almıştır. Ancak günümüzde sevgilisi varmı? varsa kim sorusunun cevabı henüz net olarak bilinemiyor.

Genco Özak Oynadığı Diziler:

2021 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Benim Hayatım isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ve dizi de Ali karakterini üstlenmiştir. Daha önce Söz dizisinde Kopuk lakaplı
Selim Hayroviç, Güvercin dizisinde Ökkeş ve Çukur dizisinde Erdenet ailesi’nden Kulkan Erdenet karakterleri ile büyük beğeni kazanmıştır.

Benim Hayatım (Ali) 2021
Çukur (Kulkan Erdenet) 2020
Güvercin (Ökkeş) 2019
Söz (Selim Hayroviç) 2018
Vatanım Sensin (Mehmet) 2016
Kocamın Ailesi (Can) 2014
genco ozak4
Rol aldığı sinema filmleri:

Ahmet Kural ve Murat Çemçir’in rol aldığı Çalgı Çengi sinema filminin yapım ekibinde görev almıştır. Tiyatro kökenli oyuncu Taşra Kabare bünyesinde Temizlik İşleri tiyatro oyununda yer almıştır.

Kaybedenler Kulübü Yolda (Mehmet Ada Öztekin) (Konuk Oyuncu) 2017
Kor (Zeki Demirkubuz) (Konuk Oyuncu) 2015
genco ozak2
İnstagram ve Twitter Hesabı:

Her ne kadar sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmadığını belirtsede Genco Özak‘ın ciddi bir hayran kitlesi kendisini sosyal medyadan takip ediyor. İşte sizler için instagram ve twitter hesapları.

İnstagram Hesabı: @hgencoozak
Twitter Hesabı: @gencoozak

Hakkında Bazı Gerçekler:

1 – Kendisini televizyonda izlemeyi sevmiyor ancak yine de izliyor, ayrıca bazen kendisini izlerken utandığını da dile getirmiştir.

2 – Bir oyuncunun anı yaşaması çok önemlidir açıklamısın yapmış olsada, ileriye dönük planlar yapan da bir yapıya sahip olduğunu sözlerine eklemiştir.

3 – Böceklerden çok korktuğunu ve en büyük fobisinin böcekler olduğunu belirtmiştir.

4 – Sosyal medyayı pek fazla aktif kullanmamaktadır.

5 – Hayranları tarafından kürt mü? aslen kökeni ve nereli olduğu merak edilmekte, ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Onedio tarafından yapılan video soru cevapta kendisini pek yakışıklı bulmadığını belirttiğini söyleyebiliriz. Çünkü kendisini 10 üzerinde kaç puan ile yakışıklı buluyorsun sorusuna 3 cevabını vermiştir.
genco ozak6

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz