Fatih Şahin

0

Fatih Şahin Netflix platformunda yayınlanan gençlik filmi Geçen Yaz ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fatih Şahin Kimdir? Nereli?

2004 yılında dünyaya gelen Fatih Berk Şahin son dönemde oyunculuk ile adından söz ettirmeyi başaran genç isimlerdendir. Henüz aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Netflix’in 90’lı Yıllarda Geçen Gençlik Filmi: “Geçen Yaz” da rol almıştır. Film de 16 yaşında olan Deniz karakterini üstlenmiştir.

Geçen Yaz adlı filmin dışında Seyyar isimli bir yapımda da rol alan yakışıklı isim 2021 senesinde ise Yalancı isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Doruk Gürsoy karakterini canlandıracaktır. Geçen Yaz filminde sevgilisi Aslıyı ise Ece Çeşmioğlu canlandırmıştır. Ayrıca filmde Kubilay Tunçer ve Enver Ceylan, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora gibi isimlerde yer almıştır.

Güleryüzlü ve yakışıklı kimliği ile tanınan Fatih Şahin ayrıca çok iyi resim yapma yeteneğine sahiptir. Genellikle son dönemde kendisine geleceğin Tarık Akan’ı gibi yakıştırmalar yapılmaktadır. İnstagram hesabını @fatihberksahin ismi ile kullanan genç oyuncunun takipçi sayısı 8bin civarındadır. Her geçen gün hayran sayısı artmaya devam etmektedir. İcon Talent oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Yalancı (Doruk Gürsoy) (TV Dizisi) 2021
Geçen Yaz (Deniz) (Sinema Filmi) 2021
Seyyar (TV Dizisi) 2021


İlginizi Çekebilir :   Ahmet Bozkuş

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz