Ermenita

0

Ermenita Hoxha ismi ile dikkatleri üzerine çeken genç şarkıcı hakkında tüm detaylar! Kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ermenita Kimdir?

Ermenita şarkıcı kimliğinin yanı sıra sosyal medya fenomenidir. Tiktok dahil, instagram ve youtube video kanalı üzerinden takipçileri için paylaşımlarını sürdürmektedir.

Ermenita Nereli?

Ermenita aslen Arnavutluk asıllıdır. Bazı kaynaklarda belirtildiği üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir.

Ermenita Boyu, Kaç Yaşında?

Ermenita 16 yaşındadır, doğum tarihi ise 2006. Henüz boyu ve kilosu gibi diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Resmi youtube video kanalı Arnavutça dili ile açılmıştır. Seslendirdiği şarkılar ve çalınan müziklerin Türk ezgilerini andırması sebebi ile, ülkemizde de aslen nereli olduğu bir hayli merak uyandırmıştır. Arnavutluk Balkan ülkesidir, Türkiye’ye benzeyen gelenek görenekleri olan bir ülkedir.

Gerçek ismi: Hoxha’nın tam ismi Ermenita Zotaj’dır. Eğitim hayatına devam etmekte olan genç ismin eğitimini, North Central Lisesinde devam ettirdiği belirtiliyor. Arnavutça ana dilinin yanı sıra iyi düzeyde İspanyolca bildiği belirtiliyor.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @ermenitahoxhaa ‘dır. Özellikle Sekretet E Mia – Dü Dü Dü video klip çalışması ile gündeme gelen isim olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz