Elit Andaç Çam

Elit Andaç Çam Show Tv ekranlarında yayınlanan Sipahi isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Elit Andaç Çam Kimdir?

Elit Andaç Çam İnan oyuncu, tiyatrocu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyoloji Bölümü’nden başarılı ile mezun olan güzel oyuncu ayrıca Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. ’nden eğitim almış ve mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimlerini ise Kadir Has Üniversitesi’nden almıştır.

Lise eğitim döneminde ailesi ile birlikte İzmir’e taşınmış, gençlik yılları İzmir’de geçmiştir. Daha sonra üniversite eğitimine devam etmek için Ankara’ya yerleşmiş ve ODTÜ’de eğitimine devam etmiştir.

Tiyatro kökenli olan güzel isim 2012 yılından bu yana hem tiyatro çalışmalarını sürdürmüş, hem de pek çok sinema ve dizi de başarı ile rol almış ve kamera önü oyunculuk yapmıştır.

Elit Andaç Çam Nereli?

Elit Andaç Çam aslen Malatya’lıdır. Doğum yeri de Malatya’dır.

Elit Andaç Çam Boyu, Kilosu

Elit Andaç Çam 1.75 boyunda ve 55 kilodur.

Elit Andaç Çam Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Elit Andaç Çam 34 yaşındadır. Doğum tarihi 8 Ağustos 1988 olan Elit Andaç’ın burcu ise ise aslan’dır.

Elit Andaç Çam Evlimi? Eşi Kim?

Elit Andaç Çam kullandığı İnan soyadından da anlaşılacağı üzere evlidir. Eşi yine oyunculuk dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Yakışıklı oyuncu Aziz Caner İnan ile 2019 yılında evlenmiştir. Eşi Aziz Caner İnan Fi, Siyah Beyaz Aşk gibi diziler de rol almıştır.
elit andac cam inan3

Elit Andaç Çam Oynadığı Diziler

Elit Andaç, 2022 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Sipahi adlı dizide Meral karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık, Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk ve Gözde Okur gibi isimler de rol almıştır.

Sipahi (Meral Yörükoğlu) (2022)
Ex Aşkım (2021)
Akıncı (2021)
Terapist (2021)
Kızım (Ayla (İlayda’nın Annesi) (2018)
Savaşçı (Gökçen-2 (2017)
Gülümse Yeter (Seçil) (2016)
Yaz’ın Öyküsü (Selin) (2015)
Fatih (2013)
Aşkın Bedeli (Nil) (2013)
Zengin Kız Fakir Oğlan) (2012)

Elit Andaç Çam Oynadığı Sinema Filmleri

Hilal, Feza ve Diğer Gezegenler
Reflection / Yansıma (Domino) (2019)
Kuyruk (Kısa Film (2019)
Hilal, Feza and Other Planets (Roksan) (2019)
Bize Müsaade (2019)
On Adım (2017)
Şaşkınlar Çetesi (2017)
Sofra Sırları (Meral) (2017)

Resmi instagram hesabı @elitandaccam olan güzel oyuncunun günümüz itibariyle instagram hesabında 22,2bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz