Ceren Yavuz

Ceren Yavuz rol aldığı Yazgı ve Senden Daha Güzel gibi projeler ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ceren Yavuz Kimdir?

Ceren Yavuz tiyatrocu, sinema, dizi, film oyuncusu. 2017 yılından itibaren tiyatro ile ilgilenen güzel isim, günümüz itibariyle tiyatro oyunlarının yanı sıra sinema ve diziler de rol almakta, oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Oyunculuk çalışmalarına Tümay Özkur Menajerlik Ajansı bünyesinde devam eden ünlü isim, ilk dizi oyunculuk deneyimini 2019 senesinde rol aldığı, Yaralı Kuşlar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de Aslı karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Ceren Yavuz Kaç Yaşında?

32 yaşındadır. Doğum tarihi 25 Ocak 1991, burcu kova, doğum yeri İstanbul.

Ceren Yavuz Boyu, Kilosu

Ceren Yavuz 1.68 boyunda ve 53 kilodur.
Ceren Yavuz3
Oyunculuk Kariyeri, Oynadığı Sinema Diziler:

2023 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Ejder Özkarslıgil, Hayal Garip, Güneş Ebrar Özgül, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Alessa Demircan, Yiğit Eser, Aybüke Yılmaz, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Eda Karagedik, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Beste Kaptanoğlu’dan oluşmaktadır.

Daha önce ise 2022 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan Yazgı isimli dizi de Belgin karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yazgı dizisi oyuncuları Elvan Boran, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Yasemin Öztürk, Alper Türedi, Ufuk Kaplan, Cem Baza, Hülya Diken, Numan Çakır, Halil İbrahim Yılmaz ve Buket Dereoğlu gibi isimlerden oluşmuştur.

Tiyatro Oyunları:

Müfettiş / Tiapkin – 2017

Oynadığı Diziler:

2022- Yazgı (Belgin)
2022- Senden Daha Güzel
2019- Yaralı Kuşlar (Aslı Özer)
Ceren Yavuz’un Rol Aldığı Bazı Tiyatrolar:
Müfettiş

Resmi instagram hesabı @cerenn.yvzz ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz