Aybüke Yılmaz

Aybüke Yılmaz Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Aybüke Yılmaz Kimdir?

Aybüke Yılmaz oyuncu, model, tiyatrocu. Rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettiren güzel isim, Lisans eğitimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimi de alan başarılı isim sinema ve dizi dışında günümüze kadar pek çok tiyatro oyunun da sahne almıştır.

Aybüke Yılmaz Nereli?

Aybüke Yılmaz Samsun’ludur. Aslen baba tarafından Samsun nüfusuna kayıtlıdır.

Aybüke Yılmaz Boyu, Kilosu

Aybüke Yılmaz 1.75 boyunda ve 56 kilodur.

Aybüke Yılmaz Kaç Yaşında?

Aybüke Yılmaz bir çok kaynakta 1993 doğumlu, 30 yaşında olarak geçmekte ancak bu bilgi doğru değildir. Doğru bilgilere ulaşıldığında sayfa güncellenecektir.
aybuke yilmaz6
Oynadığı Diziler:

Başarılı isim ilk dizi oyunculuk deneyimini konuk oyuncu olarak rol aldığı Kırmızı Oda isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. 2023 yılında ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizi de Elif karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Kanal 7 Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Ejder Özkarslıgil, Hayal Garip, Güneş Ebrar Özgül, Doğaç Meriçliler, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Alessa Demircan, Yiğit Eser, Ceren Yavuz, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Eda Karagedik, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Beste Kaptanoğlu’dan oluşmaktadır.

Tiyatro Oyunları:

Kaç Tilki Kaç / Karınca (2022)
Kanlı Nigar / Halk (2022)
Oz Büyücüsü / Kuklacı (2020)
Korkut Ata / Ritüel (2019)
Kuzguncuklu Fazilet / Oyuncu (2019)
Baba / Oyuncu (2019)
Kadınları Anlama Sanatı / Oyuncu

Aybüke Yılmaz Sevgilisi Kim?

Aybüke Yılmaz’ın sevgilisi sosyal medya hesaplarından da paylaşım yaptığı üzere vardır. Ancak evlimi, bekarmı? bu bilgiye ulaşılamamıştır.

İrem Erdöl Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdüren Aybüke Yılmaz’ın resmi instagram hesabı @aybukeliy ‘dir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz