Aslı Akın Narcı

Aslı Akın Narcı Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başarılı isim hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, biyografi ve hayatı.

Aslı Akın Narcı Kimdir?

Aslı Akın Narcı tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini doğup büyüdüğü İzmir’de tamamlamıştır. Yine İzmir’de Lise eğitim döneminde Bornova Belediyesi Şehir Tiyatroları tarafından gerçekleştirilen sınavı kazanmış ve tiyatro dünyasına giriş yapmıştır.

Başarılı isim, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra Konya Devlet Tiyatrosu bünyesinde bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

Aslı Akın Narcı Nereli?

Aslı Akın Narcı İzmir doğumludur.
Asii Akin Narci3 jpg
İlerleyen süreçte İstanbul’a taşınan Narcı, İstanbul’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na katılmıştır. Günümüz itibariyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda çalışmalarınada devam etmektedir. Ünlü isim, Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmıştır.

Aslı Akın Narcı Kaç Yaşında?

Aslı Akın Narcı 43 yaşındadır, doğum tarihi 1980.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra Sadri Alışık Kültür Merkezi, Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi gibi sanat kurumlarında ve Sabancı Holding, Teknosa gibi kurumsal firmalarda eğitmen olarak görev yapmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Çocuk Eğitim Birimi ve Nefes Müzik’te eğitim vermeye devam etmektedir.

Evlimi?

Evli olan ünlü oyuncunun, Ali Kerem Narcı isminde bir oğlu vardır.

2023 senesinde TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizi için kamera karşısına geçmiştir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncuları Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Serhan Onat, Sema Çeyrekbaşı, Yiğit Kalkavan, Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Sait Genay, Bükre Sena Sait, Sevgi Aydınlı, Beste Yaralı, Çağla Boz ve Yiğit Kaan Yazıcı’dan oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @asliakinnarci ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz