Alessa Demircan

0

Alessa Demircan Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Alessa Demircan Kimdir?

Alessa Demircan tiyatrocu, sinema, dizi, film oyuncusu. İcon Talent Menajerlik Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Başarı isim, İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümü 2. sınıf öğrencisidir.

2 sene Almanya’da yaşamış ve dil eğitimi almıştır. Almanca ve İngilizce bilmektedir. Akıcı bir şekilde, İngilizce ve Almanca konuşabilmektedir.

Alessa Demircan Kaç Yaşında?

Alessa Demircan 21 yaşındadır. Doğum tarihi 17 haziran 2001, burcu ise ikizler.

Alessa Demircan Nereli?

Alessa Demircan Almanya doğumludur. Aslen ise Çerkes kökenlidir.

Tiyatro kökenli bir oyuncudur. Günümüze kadar bir çok tiyatro oyunun da sahne almıştır. Lc Waikiki ve Efes reklam film çalışmalarında da boy göstermiştir. Sınarlar isimli tiyatro oyununda Reji Asistanı olarak görev almıştır.

2023 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Fedakar dizisi oyuncuları, Berkay Veli, Aybüke Yılmaz, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Yiğit Eser, Kahraman Sivri, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Doğaç Meriçliler, Eda Karagedik, Ejder Özkarslıgil, Güneş Ebrar, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Hayal Garip ve Beste Kaptanoğlu gibi isimlerden oluşmaktadır.
Alessa Demircan2

Alessa Demircan Boyu, Kilosu

Alessa Demircan 1.71 boyunda ve 52 kilodur.

Tiyatro Oyunları:

Ferhad ile Şirin
Kocasını Pişiren Kadın
Matmazel Julie
Romeo ve Juliet
Leons Und Lena
Hırçın Kız

Resmi instagram hesabı @alessa.dilara ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz