Afra Karagöz

Afra Karagöz Dilek Taşı isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Daha öncede bir çok projede rol alan güzel isim hakkında merak edilenler! Kısaca oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler, biyografi ve hayatı.

Afra Karagöz Kimdir?

Afra Karagöz model, sinema, film ve dizi oyuncusu. Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. 2017 ilk kez podyum tecrübesi, deneyimini yaşayan güzel isim mankenlik, modellik kariyeri sonrasında günümüz itibariyle kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Afra Karagöz Nereli?

Afra Karagöz aslen İzmir doğumludur.

Afra Karagöz Boyu, Kaç Yaşında?

Afra Karagöz 21 yaşında ve 1.72 boyundadır. Doğum tarihi 2002, doğum yeri ise İzmir. Vücut ölçüleri ise bazı kaynaklarda 90.60.90 olarak geçmektedir.
Afra Karagoz4 jpg
Eğitimi

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü

Afra Karagöz Oynadığı Diziler

Afra Karagöz 2023 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Dilek Taşı isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dilek Taşı dizi oyuncuları, Salih Bademci, Hazal Subaşı, Ozan Dolunay, Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi isimlerden oluşmuştur.

Dilek Taşı (2023)
Kraliçe (Duygu) (2023)
Buray – Alaz Alaz (Kısa Film 2021)
Doğu (Esma) (2021)
No: 309 (2017)
Afra Karagoz1 jpg
Kısaca Hayatı:

2002 İzmir doğumlu güzel isim, İzmir Çeşme’de düzenlenen Argento Beacwear Mayo defilesinde podyuma çıkmıştır. Uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ilede dikkat çeken başarılı isim günümüz itibariyle sinema, film ve dizi oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Genç yaşlarda oyunculuk dünyasına giriş yapan ünlü isim özellikle eğitim hayatının kendisi için çok önemli olduğunu dile getirmiştir.

Geçmiş dönemde şu açıklamalarda bulunmuştur. “Üniversite eğitimi benim için çok önemli. Okulumla birlikte işimi de en iyi şekilde yapmaya gayret ediyorum. Boş zamanım hiç yok diyebilirim. Kimi zaman bir otelin tanıtım filminde, kimi zaman mayo ve bikini katalog çekiminde kamera karşısına geçiyorum. Bir yandan para kazanırken, bir yandan eğleniyorum”.

Resmi instagram hesabı @afraakaragoz ‘dür. Sevgilisi hakkındada bir çok arama mevcut, ancak eğitim ve oyunculuk kariyerine odaklanan güzel ismin medya ve magazin gündemine yansıyan bir herhangi bir birlikteliği bulunmamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz