Hazal Subaşı

Hazal Subaşı aslen nereli? kaç yaşında? boyu ve kilosu gibi bir çok soru ile hayranları tarafından merak ediliyor. 2018 yılında Bir Umut Yeter dizisine dahil olan güzel oyuncunun kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında dünyaya gelen Hazal Subaşı aslen İzmir doğumludur. Boğa burcudur. 2015 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey yarışmasında finalist olmuş ve tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yarışma’da 3. olduktan sonra sinema dünyasınında ilgi odağı olmuştur. Boyu 1.67 cm, kilosu ise 52’dir. Boyunun kısa olduğunu yarışmadan pek de umutlu olmadığını ama ona rağmen yarışmada istediği başarıya ulaştığını aktarmıştır.


İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur.

2016 yılında Adını Sen Koy isimli dizide zehra karakterini canlandırmıştır. Adını Sen Koy dizisi Hazal Subaşı’nın ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizidir. Dizi öncesinde yaşantısını İzmir’de sürdüren güzel oyuncu daha sonra İstanbul’a taşınmıştır. Oyunculuk konusunda sıfırdan başladığını, biraz zorlandığını İstanbul’da bütün hayatının değiştiğini belirtmiştir.

Hiç bir oyunculuk, diksiyon, şan ve ses kullanma eğitimi almadığını, işi mutfağında öğrenmek zorunda kaldığını dile getirmiştir.

Günümüzde ise Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Bir Umut Yeter isimli dizide Elif karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Hazal Subaşı sevgilisi kimdir?

Güzel oyuncunun sevgilisi Adını Sen Koy dizisinde birlikte rol aldığı yakışıklı oyuncu Erkan Meriç‘tir. Meriç, 2009 yılında Kıbrıs’ta Best Model Of Turkey 1.liği almış, yine aynı sene Bulgaristan’da Best Model Of The World ünvanını kazanmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz