Yağız Saylağ

Yağız Saylağ rol aldığı Baba isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı, oynadığı sinema ve diziler, biyografi bilgileri.

Yağız Saylağ Kimdir? Kaç Yaşında?

2009 doğumlu minik isim Yağız Saylağ oyuncudur, 2022 yılı itibariyle 12 yaşındadır. İlk ekran deneyimini ve ekran severler tarafından tanınmasını katıldığı Türkiye Stand up gösteri sahnesi ile gerçekleştirmiştir. Yarışmada sempatik tavırları ve cana yakınlığı ile de jürilerden tam not almıştır.

Rol aldığı sinema ve diziler dışında bir çok kurumsal markanın reklam çalışmlarında da yer almıştır. Bunlardan bazıları, Arçelik Klima, Omo, Cappy, Migros ve Türk Telekom.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 senesinde rol aldığı Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizi ile gerçekleştirmiş, hemen akabinde Kırmızı Oda isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Oynadığı Diziler:

Rol aldığı diziler dışında, sunucu ve oyunculuğunu usta oyuncu, Kemal Sunal’ın kızı ve Ali Sunal‘ın kız kardeşi olan Ezo Sunal’ın üstlendiği Exxen’de yayınlanan Sesli Güldüm isimli programda yer almıştır.

Baba (Yusuf Emin Saruhanlı) (TV Dizisi) 2022
Sesli Güldüm 2021
Kırmızı Oda (Ahmet Çocukluğu) (TV Dizisi) 2020
Aile Hükümeti (Sinema Filmi) 2020
Vatanım Sensin (TV Dizisi) 2017-2018
Fazilet Hanım ve Kızları (TV Dizisi 2017

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz