Sevgi Aydınlı

Sevgi Aydınlı Kendi Düşen Ağlamaz isimli dizide Gül karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sevgi Aydınlı Kimdir?

Sevgi Aydınlı tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Günümüz itibariyle Nuray Saygınöz Menajerlik Ajans bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.
Sevgi Aydinli1 jpg
Oynadığı Diziler:

Geçmiş dönemlerde Gizli Saklı ve Pera Palasta Gece Yarısı isimli diziler de rol almıştır. 2023 yılında ise TRT ekranlarının sevilen projelerinden olan Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Gül karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Güzel oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini ise 2023 senesinde TRT 1 televizyon kanalında yayınlanan Kendi Düşen Ağlamaz adlı dizi ile gerçekleştirmiştir. Kendi Düşen Ağlamaz dizisi oyuncuları Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Enes Koçak, Eylül Tumbar, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş, Berat Yenilmez, Yiğit Kalkavan, Serhan Onat, Barış Yalçın, Çağla Boz, Beste Yaralı, Bilgesu Kural, Zeynep Bostancı, Bükre Sena Sait, Aslı Akın Narcı, Yağmur Atmaca, Ezgi Can Kaya, Sait Genay ve Sema Çeyrekbaşı gibi isimlerden olmuştur.

Resmi instagram hesabı @sevgi__ayd ‘dır. Maalesef henüz boyu, kilosu, kaç yaşında? doğum tarihi, memleketi gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz