Serdem Paçal

0

Serdem Paçal Kanunsuz Topraklar dizisinde Fikriye karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı araştırılmaya başlanmıştır. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Eğitimi gibi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Serdem Paçal Kimdir? Nereli?

2000 yılında dünyaya gelen güzel isim aslen Manisa doğumludur. Manisa Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni 2019 senesinde tamamlamıştır. Ardından Üniversite eğitimini sürdürmüştür. 3. sınıfta olduğu belirtilen güzel oyuncu, ilk tiyatro deneyimini Çocuk Sanat Merkezi Hapşırık Tiyatro Grubunda gerçekleştirmiştir. Her ne kadar güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmiş olsa da ilk fark edilen oyunculuktaki başarısı olmuştur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Toraklar isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Serdem Paçal dizi de Gülfem’in kardeşi ve Malik’in kızı Fikriye karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili başrolleri üstlenmiştir.

Serdem Paçal Boyu, Kaç Yaşında?

Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre boyu 1.68 cm, kilosu ise 55’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 21’dir. Resmi instagram hesabını @serdempacal ismi ile kullanmaktadır. Oyunculuk kariyerini Catch Talent Management’e bağlı olarak sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz