Rüzgar Doruk Özmil

0

Rüzgar Doruk Özmil Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu daha öncede rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Rüzgar Doruk Özmil Kimdir? Nereli?

2011 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Rüzgar Doruk doğma büyüme İstanbul’ludur. Resmi instagram hesabından Kozağaç Ata yurdu olarak paylaşımda bulunmuştur. Kozağaç bilindiği üzere Mersin’de bulunmaktadır. Bu nedenle aslen Mersin’li olduğunu sizlerle paylaşabiliriz. Aslen Mersin Kozaağaç Köyü nüfusuna kayıtlıdır. Halk oyunları ve Drama üzerine, eğitim ve dersler almıştır. Günümüzde oyunculuk çalışmalarını Hande Aytar oyunculuk ajansına bağlı olarak sürdürmektedir.

En son dahil olduğu Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide birbirinden başarılı oyuncular ile birlikte rol almıştır. Dizide Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk oynamıştır.

Resmi instagram hesabını @ruzgardorukozmil kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Rüzgar Doruk Özmil Oynadığı Diziler:

Evlilik Hakkında Her Şey 2021
Ayrılık 2021
Kağıttan Hayatlar 2021
Yemin 2020

İlginizi Çekebilir :   Bengi Öztürk

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz