Kastriot Hetemi

0

Kastriot Hetemi hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? boyu, kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kastriot Hetemi Kimdir?

Kastriot Hetemi oyuncu ve gazeteci olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Lisans eğitimini AAB Üniversitesi’nde Gazetecilik bölümü üzerine tamamlamıştır.

Lise eğitimi döneminde oyunculuğa başlamış, daha çok tiyatroya yönelmiş aynı zamanda film ve dizilerde de rol almıştır. Kariyerine Türkiye’de devam etmeye karar verdikten sonra Kamera önü oyunculuk, senaryo ezberleme teknikleri, karakter analizi ve hazırlığı, drama eğitimi almıştır. Ve şimdi diksiyon üzerine yoğun dersler almaktadır.

Oynadığı oyunlar arasında şunlar yer almaktadır: “Kral Kuş” (başrol) “Pişmanlık” (başrol), “Kral Nasıl Öldürülür” (başrol), “Katil” (başrol), “Karanlıkta Bir Işık” ) etc. Bu gösterilerin çoğu Avrupa ve Amerika’daki birçok festivale gitmiştir.

Oynadığı diziler ise: “Schengen Visa”, “Stupcat”, “Pleqte”

Kastriot Hetemi Nereli?

Kastriot Hetemi Kosova’nın Mitrovica şehri’nde dünyaya gelmiştir. Doğum tarihi 10 Ağustos 1994, yaşı 27, burcu aslan, boyu 1.85 cm, kilosu ise 70’dir. Mitrovica şehrinde doğmuş ancak yaşantısını ve çalışmalarını Türkiye’de sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @kastriothetemi ‘nin günümüz itibariyle 12.4bin civarında takipçisi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz