Eren Özdemir

Eren Özdemir katıldığı Sen Türkülerini Söyle yarışması ile gönülleri fethetmeyi başarmıştır. Hakkında müzik severler tarafından merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eren Özdemir Kimdir?

Eren Özdemir şarkıcı, solist, müzisyen, öğretmen. Çok küçük yaşlardan itibaren babasıyla birlikte düğün vb. organizasyonlarda sahne almaya başlamıştır. Yine çok küçük yaşlarda, bağlama, saz vb. müzik aletleri ile haşır neşir olmuştur.

Kaç yaşında ve doğum tarihi bilgisine ulaşamadığımız Özdemir, nişanlıdır. Nişanlısının ismi Hilal Gökçe’dir. Babasının ismi ise Dağıstan Özdemir’dir.

Eren Özdemir Nereli?

Eren Özdemir aslen Kırıkkale’lidir.
eren ozdemir7 jpg

Başarılı isim 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasınada katılmıştır. 2023 yılında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sen Türkülerini Söyle şarkı yarışma programında finale kalmayı başarmıştır. Sen Türkülerini Söyle yarışma jürileri Cengiz Özkan, Öykü Gürman, Emre Yücelen, İsmail Altunsaray ve Aysun Gültekin’den oluşmuştur.

2015 yılında O Ses Türkiye isimli yarışma programında da yer almıştır. Özellikle Sen Türkülerini Söyle yarışmasında seslendirdiği Zeynebim Türküsü jürileri etkilemiş, Öykü Gürman, Cengiz Özkan ve İsmail Altunsaray gözyaşlarını tutamamışlardır.

Resmi instagram hesabı @erenozdemirmuzik ‘dir. Günümüz itibariyle sahne ve albüm çalışmaları ile profesyonel müzik kariyerini sürdürmektedir. En son Yar Dedim isimli çalışmasının video klibini müzik severler ile buluşturmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz