Emre Üçtepe

Emre Üçtepe 2018 yılında televizyon ekranlarında en fazla izlenen dizilerden olan Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Ertuğrul Bey’in en küçük oğlu Padişah Osman Bey’i canlandırmaktadır. Ekran severler ise çocuk oyuncu hakkında kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? gibi bir çok sorunun cevabını merak etmektedir.

2007 yılında dünyaya gelen Emre Üçtepe baba tarafından aslen Tokat Yeşilyurt’ludur. Oyunculuğun yanı sıra, Ortaokul’da eğitim hayatına devam etmektedir. Babası Kick Boks milli takım antrenörü ve eğitmeni Bahattin Üçtepe’dir. Babası 2014 yılında Tokat Enler ödül töreninde başarılı spor eğitmeni ödülü almıştır.

Günümüzde Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almakta’dır. 2013 yılında vizyona giren yönetmenliğini Burak Gülgen’in üstlendiği ve Yelda Alp, İzzet Başlak, Feyha Çelenk, Yurdaer Tosun, İnan Ülkü gibi isimlerin yer aldığı Başarmalısın isimli sinema filminde rol almıştır. Film’de Naci karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Türk Hava Yolları reklamlarında da yer almıştır.

Emre Üçtepe’nin göz rengi Kahverengi, boyu 1.41 cm, kilosu ise 35’tir. Yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Diriliş’te Osman Bey’in çocukluk dönemini canlandıran Emre Üçtepe oyunculuk sektöründe geleceğin yıldız adaylarından birisi olarak gösterilmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz