Doğan Keskik

Doğan Keskik rol aldığı Kardeşlerim isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Minik isim hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Doğan Keskik Kimdir?

Doğan Keskik rol aldığı Kardeşlerim isimli dizi ile büyük çıkış yakalamıştır. Minik oyuncu daha öncede kamera deneyimi yaşamış, büyük beğeni toplamıştır.

Henüz 8 aylıkken dizi oyunculuk hayatına atılan minik isim Kardeşlerim adlı dizi ile ilk kamera önü oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Kanal D ekranlarında yayınlanan Veda Mektubu isimli dizidede istek üzerine yer almış ve dizi de Mahmut Biter’in oğlu Doruk Biter karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Atv televizyon kanalında yayınlanan Kardeşlerim adlı dizi minik isim için dönüm noktası olmuş ve büyük beğeni toplamıştır. Dizide Umutcan Eren karakterini canlandırmıştır. Kardeşlerim adlı dizide başrol oyuncusu Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren) ‘in küçük oğlu Umutcan Eren Bebek olarak yer almıştır.
dogan keskik10 jpg

Doğan Keskik Nereli?

Doğan Keskik İstanbul doğumludur. Anne ve baba tarafından ise aslen Rize’lidir. Annesi Sayida Keskik, babası ise Hamdi Ramazan Keskik’dir.

Doğan Keskik Kaç Yaşında?

Doğan Keskik henüz 1 yaşındadır. Doğum tarihi 13 Temmuz 2022, burcu ise yengeç’tir.

Resmi instagram hesabı @dogankeskik ‘dir. İnstagram hesabı babası Hamdi Keskik tarafından yönetilmektedir. Ayrıca Youtube video kanalındada paylaşımlar yapılmakta, youtube video kanalı ise @DoganKeskik ‘dir.
dogan keskik7 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz