Doğaç Meriçliler

Doğaç Meriçliler Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Genç oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Doğaç Meriçliler Kimdir?

Doğaç Meriçliler oyuncu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Babası ünlü oyuncu Hakan Meriçliler, annesi ise tiyatrocu Ayla Baki’dir. Yine ekranlarında yakından tanıdığı oyuncu Anıl Tetik ise dayısının oğludur.

Cosmos Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. 2023 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Fedakar dizisi oyuncuları Berkay Veli, Ejder Özkarslıgil, Hayal Garip, Güneş Ebrar Özgül, Ceren Yavuz, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Alessa Demircan, Yiğit Eser, Aybüke Yılmaz, Özgür Yelaldı, Cihangir Köse, Eda Karagedik, Emek Büyükçelik, İhsan Gül, Ceren Korkmaz, Batuhan Hantal, Beste Kaptanoğlu’dan oluşmaktadır.

Doğaç Meriçliler Kaç Yaşında?

Doğaç Meriçliler 23 yaşındadır. Doğum tarihi 2000.

Doğaç Meriçliler Nereli?

Doğaç Meriçliler İzmir’lidir. Doğma büyüme baba tarafından aslen İzmir’lidir.

Doğaç Meriçliler Boyu

Doğaç Meriçliler 1.86 boyunda ve 75 kilodur.

Babası Hakan Meriçliler oğlu Doğaç için, “Doğaç çok yetenekli bir çocuk. Bunu da ilk size söylüyorum. Yeni bir jön geliyor” açıklamasında bulunmuştur.

Ayrıca 2 yaşından beri tüm oyunlarına gittiğini ve ilk eleştirilerini yapan da yine oğlunun olduğunu dile getirmiştir.

Yakışıklı oyuncu Doğaç Meriçliler’in müzik kulağı çok iyi, çok iyi dans edebiliyor. Kamera arkasında da ilerleyen süreçte yapmak istediği planları olan genç oyuncu, günümüz itibariyle kamera önünde oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @dogac_mericliler ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz