Dilan Düzgüner

Dilan Düzgüner Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Dilan Düzgüner Kimdir?

Dilan Düzgüner tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Sergei Cherkassky/ Stanislavski In Practise-Workshop, Lecoq Tekniği Atölyesi/ Megan Campisi Natural Mask gibi yerlerde oyunculuk eğitimi almıştır. Sinema film ve dizi oyunculuğunun yanı sıra günümüze kadar bir çok tiyatro oyununda sahne almış bir isimdir.

Dilan Düzgüner Kaç Yaşında?

Dilan Düzgüner 31 yaşındadır, doğum tarihi 1992.

Dilan Düzgüner Boyu, Kilosu

Dilan Düzgüner 1.67 boyunda ve 50 kilodur.
dilan duzguner4 jpg
Oyunculuk Kariyeri:

Güzel isim ilk olarak 2019 senesinde rol aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile dizi oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Daha sonra Payitaht Abdülhamit, Sen Çal Kapımı, Dalgalar ve İzler, Çember, Var Bunlar gibi yapımlarda rol almıştır.

2023 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri adlı dizide Havin karakteri olarak kamera karşısına geçmiştir. Kan Çiçekleri dizi oyuncuları Barış Bektaş, Yağmur Yüksel, Dilek Güler, Berkay Çınar, Selinay Taşol ve Nalan Örgüt, Yılmaz Ulutaş, Ceyda Pınar, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Göksel Kayahan ve Hilal Kuvvet gibi isimlerden oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @dilanduzguner ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz