Zeydan Öncü

Zeydan Öncü Almanya’da uçak sanayi alanında çalışmalarını gerçekleştiren ve faaliyetlerini hızla sürdüren Global Aviation Services Interior Firması Ceo’sudur. Şirket Almanya Rothenburg Oberlausitz şehrindeki havaalanında faaliyet göstermektedir. Uçakları ve helikopterleri dönüştüren kişi olarak tanımlanan Zeydan Öncü Cumhurbaşkanları ve daha bir çok üst düzey yöneticinin isteği doğrultusunda vip şeklinde hazırlayıp sunmaktadırlar.

Almanya’da uçak sanayi alanında çalışmalarını gerçekleştiren ve faaliyetlerini hızla sürdüren Global Aviation Services Interior Firması Ceo’sudur. Şirket Almanya Rothenburg Oberlausitz şehrindeki havaalanında faaliyet göstermektedir. Uçakları ve helikopterleri dönüştüren kişi olarak tanımlanan Zeydan Öncü Cumhurbaşkanları ve daha bir çok üst düzey yöneticinin isteği doğrultusunda vip şeklinde hazırlayıp sunmaktadırlar. 1979 yılında Almanya’ya giderek Uçak ve Uçuş Mühendisliği okumuş, ardından 20 sene boyunca Airbus’ta 9 sene boyuncu mühendis yetiştirmiş ve eğitmiştir.

Çalışma hayatının 13 yılını A380’de geçiren Zeydan Öncü daha sonra Bremende A420’nin başına geçmiştir. Almanya’da bu işi yapan tek şirket olduklarını ve kendileri dışında 4 şirketin daha bu işi yaptığını belirtmiştir.

Tüm araştırmalarımıza rağmen Öncü’nün doğum yeri aslen nereli olduğu ve doğum tarihi gibi kişisel bilgilerine ulaşılamamıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz