Yeşim Çelebi

Yeşim Çelebi Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar isimli diziye Esin Kocabey karakteri ile dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yeşim Çelebi Kimdir?

İlk dizi oyunculuk deneyimini Kırık Hayatlar isimli dizide canlandırdığı Esin Kocabey karakteri ile gerçekleştirmiştir. Çoklu dil çalışmaları ile ilgilenen genç isim oyuncu kimliğinin yanı sıra tiyatrocudur. LAMDA (London Academy of Music & Dramatic Art) (Londra Müzik ve Dramatik Sanat Akademisi)’nde eğitim almıştır. Hakkında henüz detaylı bilgilere ulaşılamamıştır.

Bazı kaynaklara göre 2016 – 2014 yılları arasında Yale Üniversitesi Tiyatro bölümü’nde eğitim almıştır. Yeşim Çelebi tiyatro oyunlarında sahne almakta, çeviriler yapmaktadır.

Rol aldığı Kırık Hayatlar isimli dizi de Hatice İrkin, Zafer Öztürk, Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Mine Çayıroğlu, Uğurkan Tekin ve Felicia Sağnak gibi isimlerde yer almıştır.

Kırık Hayatlar Esin Kocabey Kimdir?

19 yaşında güzel, bakımlı ve hırslı bir kızdır. Ahu ve Yalçın’ın tek çocuğudur. Kocabey konağında zenginlik içinde şımartılarak yetiştirilmiştir. Çalışmayı hiç düşünmemektedir. Sık sık gezilere giden, alışveriş yapmayı çok seven, fiziğine ve görünümüne oldukça özen gösteren biridir.

Uzun zamandır Çınar’a hayran olan Esin Kocabey Çınar ile evlenme hayalleri kuruyor. Kimseye bunu söylemesede bu annesi Ahu’nun gözlerinden kaçmamıştır. Çınar’ın ise Esin’e o gözle bakmamaması Esini’i daha da hırslandırmakta ve Çınar’ı takıntı haline getirmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz