Buse Bedir

Buse Bedir Kan Çiçekleri isimli dizi de Gül Güler karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Buse Bedir Kimdir?

Buse Bedir oyuncu, tiyatrocu. Okan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro ASD mezunudur. Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk bölümü ve İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda yine oyunculuk eğitimleri almıştır.

Buse Bedir Boyu, Kaç Yaşında?

Buse Bedir 25 yaşında ve 1.65 boyundadır. Doğum tarihi 1997, kilosu ise 45. Maaselef güzel oyuncunun doğum yeri ve aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.
buse bedir5
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri isimli dizi de Gül Güler karakterini canlandırmıştır. Dizi de ayrıca Yağmur Yüksel, Barış Baktaş, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş ve Hilal Kuvvet gibi isimler de rol almıştır.

Daha önce ise Kuş Uçuşu, Yüreğimdeki Fırtına, Arka Sokaklar, Emanet ve Sol Yanım isimli diziler de rol almıştır. Güzel isim Tümay Özokur menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @buseebediir ‘dir.

Eğitim

Okan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü
Sadri Alışık Kültür Merkezi Oyunculuk Bölümü
İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu

Dizi

Kan Çiçekleri (2022), Yüreğimdeki Fırtına (2022), Kuş Uçuşu (2021), Arka Sokaklar (2021), Emanet (2020), Sol Yanım (2020).

Reklam

Vodafone (2021)

Yetenek

Bale, Tango, Cha Cha, Eskrim, Pandomim ve El Mankenliği.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz