Minel Beril

Minel Beril Tozkoparan İskender isimli dizinin oyuncu kadrosunda Alara Işık karakteri ile yer almaktadır. Hakkında ise boyu, kilosu, kaç yaşında? kimdir? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Riziye yeni katılan Minel Beril dizi için sözleşmesi olduğunu ve konuk oyuncu olarak değil, kalıcı olarak dizi ye dahil olduğunu belirtmiştir. Ancak henüz doğum tarihi, doğum yeri, boyu ve kilosu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır. Sayfa en kısa sürede güncellenecektir.

Yuvam Ajans oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Menajerliğini Gamze Fedakar üstlenmiştir. Resmi instagram hesabını _minelberil_ ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında 3bin üzerinde takipçisi bulunmaktadır.

Tozkoparan İskender dizisinde Mert Erdoğdu, Deniz Erayvaz, Ülkü Hilal Çiftçi ve Çağan Efe Ak gibi isimlerle birlikte rol almaktadır.

Tiktok hesabı ise: Tiktok

16 Yorumlar

 1. Ben 13 yaşımdayım 07.07.2007 doğumluyum. Kilom 36, boyum 1.53 İstanbul’da yaşıyorum. Sevdiğim renk mor, sevdiğim yemek börek. Bu kadarı yeterlimi. Maalesef numaramı atamam.

 2. Kaliciyim sozlesmeliyim
  Yuvam ajans @gamze fedakar
  Ve ayrica adım (Minel Beril Özcan )
  Ben 11 yaşındayım boyum 157 kilom 39
  Burcum aslan 2010 doğumluyum
  Instagram _minelberill_
  Tiktok minelberills

  Yedek hesap
  Instagram
  Minelberills
  Tiktok
  Minellberill
  Ayrıca 13 değil 11 yasinadayim

 3. Merhaba ben Azerbaycanın Biləsuvar ilçesinde yaşayan kızım Adım Alizade Gülsure babamımım adı Elxan Eliyevdir onun hesabının adıdır ona görə dedim ki mən oğlan deyiləm. 2009-cu ildə Şubat’ın 8-də Biləsuvara göz açmışım ,şu an benim 12 yaşım var ,burçin kova sır ve kilom 54 çünkü sümüyüm ağır olduğu üçün. Boyum ise 1.70 en sevdiğim renk mesela kırmızı nın favori renkli turuncu sarı hoşlanıyorum . En çok hoşlandığım rakem 2 4 6. Göz rengim kahverengi saçım ise kahverengi. Numaram ise +994 50 693 34 41 ve 6-cı sınıfta okuyorum ve ben kimim öğrendin benimle tanışmak iştiyorsan numaramı yazarsın vaçcabda konuşa biliriz, hadi bay seni çok ama çok seviyorum 😍😘❤️💖

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz