Melisa Akman

Melisa Akman Kahraman Babam adlı dizide Hazan karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Rol aldığı birbirinden başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çeken ünlü isim hakkında merak edilenler. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Melisa Akman Kimdir? Nereli?

1990 yılının Şubat ayında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumlu, baba tarafından ise aslen Denizli’lidir. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Ekran severler tarafından ilk kez kamera karşısında katıldığı Kim Milyon Olmak İster yarışması ile dikkat çekmiştir. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2012 senesinde rol aldığı Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.

Melisa Akman Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.69 cm, kilosu 55, burcu kova, göz rengi yeşil, saç rengi ise kahverengi’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 31’dir. @melisaakman olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 30,3bin civarındadır. Çalıştığı menajerlik: Günfer Günaydın.

Oynadığı sinema ve diziler:

Muhteşem Yüzyıl, Şarkı Söyleyen Kadınlar, Ümmü Sibyan Zifir, Koca Dünya, Borç Harç, Hizmetçiler, Atiye, Kanatsız Kuşlar (Aslı) ve Kahraman Babam (Hazan). Maalesef Melisa Akman ‘ın sevgilisi var mı? varsa kim sorusunun cevabına ulaşılamamıştır. 2021 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan Kahraman Babam adlı dizi de Hazan karakterini canlandırmıştır. Dizide Burak Berkay Akgül, Gürberk Polat, Efekan Can, Aslı Orcan, Görkem Sevindik ve Toprak Sağlam gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz