Katerina Dalaka

Katerina Dalaka Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? kimdir? hangi spor dalı ile uğraşıyor? boyu kilosu kaç? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

20 Ağustos 1992 tarihinde Almanya, Münih’te dünyaya gelen Katerina Dalaka Yunanistan asıllı’dır. Yunan Milli Atlet’tir. Sportmen bir ailenin nüfusuna kayıtlı olan Katerina Selanik Aristoteles Üniversitesi’nde Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Atlet olan ünlü isim 400 metre engelli pistinde Yunanistan şampiyonu olmayı başarmıştır. Dinamik, atletik ve rekabetçi bir kimliğe sahiptir. En büyük sorununun ise yarışma için açlık olacağını belirtmiştir. Çünkü sporcu olduğu için iyi bir beslenmeye sahip olduğunu bu nedenle biraz açlıktan dolayı zorluk çekebileceğini dile getirmiştir. Daha önce Yunanistan’da yayınlanmış olan Survivor 2018 yarışmasında da yer almış harika performansı ile dudak ısırtan isimler arasında yer almıştır. Ayrıca geçmiş yarışmada rakiplerinden birisini erkeklerden seçmiş ve büyük bir mücadele yaşanmasına sahne olarak tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Yarışmanın finalisti olmuş son anda yarışmayı kaybetmiştir.

Katerina Dalaka’nın boyu 1.71 cm, kilosu ise 55’tir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz