Emine Ada Sezer

Emine Ada Sezer Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu daha öncede rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Emine Ada Sezer Kimdir? Kaç Yaşında?

2014 yılında dünyaya gelen Emine Ada IMC Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüze kadar bir çok firmanın katalog ve reklam çalışmasında yer almıştır. Resmi instagram hesabını @emineadasezer kullanıcı ismi ile kullanmakta, hesap ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Saç rengi kumral, göz rengi ise yeşil’dir.

2021 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Mila Kasarcı, Rüzgar Doruk Özmil, Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece Yazkan, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi isimler de rol almıştır.

2021 yılında sanatçı Oğuzhan Koç’un seslendirdiği Bence de Zor isimli şarkının klibinde yer almıştır. Bazı katalog çekimi için bulunduğu kurumsal markalar ise Flo Babalar Günü, Arnetta ve Lcw Waikiki.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz