Mila Kasarcı

Mila Kasarcı Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu daha öncede rol aldığı başarılı yapımlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mila Kasarcı Kimdir? Kaç Yaşında?

2015 doğumlu minik isim rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunculuk çalışmalarını IMC Ajans bünyesinde devam ettirmektedir. Resmi instagram hesabını @milaksrc kullanıcı ismi ile kullanmakta, hesap ailesi tarafından yönetilmektedir.

Minik oyuncu 2021 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Daha önce yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Kefaret adlı dizide rol almıştır. Evlilik Hakkında Her Şey isimli dizide Rüzgar Doruk Özmil, Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Emine Ada Sezer, Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi isimler de rol almıştır.

Ayrıca günümüze kadar bir çok firmanın katalog çekimlerinde yer almıştır. Trendyol, Modanisa, Best Kids ve Lcw Waikiki vb.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz