Deniz Yalçın

Deniz Yalçın son dönemlerde rap müzik dünyasının yakından takip edilen ve merak edilen isimlerindendir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Deniz Yalçın Kimdir? Aslen Nereli?

Kendisi 1995 doğumlu olup Kocaeli İzmit’de dünyaya gelmiştir. Aslen Artvin Borçka’lı, burcu aslan tuttuğu takım ise Galatasaray’dır.

Bir zamanlar adından İstanbul’un bazı semtlerinde çok söz ettiren başarılı adam isim Rap camiasında bulunup bir albüm çıkarmıştır. Aldığı kararla o albümünü bi takım sorunlardan dolayı komple tüm dijital platformlardan sildirmiştir.

Rapteki mahlas’ı “İntizam-i Ewa” Olan Deniz Yalçın, Sonrasında Kendi şahsi adını kullanmıştır. Kendisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında solistlik olarak hayatını sürdürmüştür. Sonrasında Rap yapmaya başlamış ve bir kaç melankolik parçalarını dijital platformlarda yayınlamıştır. Sayın karamsar duygu dolu sanatçımız. Askerliğini “Bodrum’da tamamlamıştır ve ve şuanda “melankolik” tarzda şarkılarına devam ediyor.

5 Yorumlar

  1. İstanbul taksim nevizadede canlı müzik mekanlara çıkıyordu bir aralar slow olarak söylüyordu rap’de de gayet başarılı tebrik ederim.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz