Ahmet Bozkurt

Ahmet Bozkurt müzik dünyasına sağlam adımlar ile giriş yapmıştır. Henüz yeni bir sayfa ile giriş yapmış olsa da kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? vb. soruların cevapları sizlerle. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ahmet Bozkurt Kimdir? Nereli?

2004 yılının Mart ayında Ankara Yenimahalle’de dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme Ankara’lı olsa da aslen Sivas’lıdır, yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir. Ankara’da Lise son sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam etmektedir.

Son dönemlerde kariyerini müzik dünyasında varolarak sürdürmeye karar vermiştir. En büyük hayali iyi bir müzisyen olmak ve bu yolda basamakları hızlı bir şekilde tırmanabilmeyi başarmaktır. Geçmiş dönemde böyle bir hayale sahip olmasa da yeteneğini keşfettikten sonra, neden metroda, arabada veya AVM’lerde beni dinlemesinler? diye düşündüğünü dile getirmiş ve kararını vererek müzik dünyasına giriş yapmıştır. Günümüz itibariyle ağır ama sağlam adımlarla müzik dünyasında kariyerini sürdürmektedir. Spotifyda 1 şarkısı bulunuyor, ayrıca youtube video kanalında Rüya Gibi isimli şarkıyı müzik severler ile buluşturmuştur.

Ahmet Bozkurt Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.81 cm, kilosu 67, burcu ise koç’dur. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 17’dir. En büyük hobisi gitar çalmak ve şarkı söylemektir. Bunun yanı sıra yemek yapmakta en büyük hobileri arasında yer almaktadır.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz