Yiğit Marcus Aral

Yiğit Marcus Aral son dönemde Kerem Kamışlı ve Şevval Şahin ile olan bir olayın ardından sık sık gündeme gelmiştir. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Yiğit Marcus Aral Kimdir? Nereli?

1988 yılının Kasım ayında İstanbul’da dünyaya gelen Marcus Aral, Amerika University Of Miami’de üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ardından İstanbul’da 3 sene bir ajansa bağlı olarak modellik yapmış 2010 senesinde California’ya yerleşmiş ve modelliğe devam etmiştir. Ayrıca Juice Lab isimli şirkette yöneticilik yapan Yiğit Aral yazılım mühendisidir. Annesi’nin Nevin Aral Psikolog ve öğretmen ayrıca, Muğla Bodrum’da emlak danışmanlığı yaptığı belirtilmektedir.

Ekran severler tarafından özellikle 2018 yılında katıldığı Survivor 2018 All Star yarışması ile tanınmıştır. Ardından evini, işini ve her şeyi bırakıp yarışmaya gitmenin zor olduğunu ancak zaman macera zamanı diyerek yarışmaya katılmıştır. Özellikle lüks yaşamı, farklı stil ve yaşam tarzının yanı sıra sosyal medya hesaplarından paylaştığı resimler ile de bir hayli hayran kitlesine sahiptir.

Yiğit Marcus Aral Boyu Kaç? Sevgilisi Kim?

Boyu 1.82 cm, kilosu 78, burcu ise akrep’dir. 2021 yılı itibariyle 32 yaşındadır. @marcusaral olarak kullandığı resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 105bin civarındadır. Geçmiş dönemde Dani Karlsson isminde bir güzel ile ismi anılmıştır. Daha sonra 2018 Türkiye Güzellik Kraliçesi Şevval Şahin ile uzun süren birlikteliği ile adından sıkça söz ettirmiştir. Dünyaca ünlü model Adriana Lima ile de yakın arkadaş olduğu bilinmektedir. Ayrıca Manouk Kroes ve Darya Savishkina gibi ünlü isimler de yakın arkadaşıdır.

Tarzı uzun boyu ve düzgün fiziği ile genç kızların gözdesi olan ünlü isim kariyerini model olarak sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz