Kerem Kamışlı

0

Kerem Kamışlı iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca kariyeri, iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Kerem Kamışlı Kimdir? Nereli?

1993 yılında dünyaya gelmiştir, annesi Esas Holding yönetim kurulu başkan yardımcısı, Emine Sabancı Kamışlı babası ise Erhan Kamışlı’dır. Babası İşadamı, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Kamışlı Adana doğumludur. Baba tarafından aslen Adana’lıdır.

Lise eğitimini İsviçre’de tamamlamış Üniversite eğitimi için Boston’a gitmiştir. Lisansını Boston Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Londra’da 2 yıl çalışmıştır.

Kerem Sabancı Kamışlı, Esas Holding’e 2019 senesinde katılmış ve 2020 yılında yönetim kurulu üyesi olmuştur. Esas Holding’e katılmadan önce, Londra’da EY’da strateji danışmanı olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin yeni nesil iş liderlerini geliştirmeyi hedefleyen bir STK olan Yeni Bir Lider derneği’nin kurucusudur. 2020 yılından bu yana American Turkish Society’nin yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikli son dönemde sık sık magazin dünyasının gündemine gelen yakışıklı iş adamı Şevval Şahin ile sevgili olarak medyaya yansımıştır. Resmi instagram hesabını @keremkamisli olarak kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 10,1bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz