İlhan Serdaroğlu

0

İlhan Serdaroğlu Saç ekimi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca eğitimi, kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

İlhan Serdaroğlu Kimdir?

İlhan Serdaroğlu saç ekim, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1994 senesinde 7.likle mezun olmuştur. 2002 senesinde, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde uzmanlık almıştır.

Yine aynı yıl 2002’de kısa bir dönem Antalya’da serbest hekim olarak çalışan Serdaroğlu, ardından 2003 yılında İstanbul’a dönerek Onep Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kliniğinde Prof. Dr. Onur Erol’un yanında fellow olarak çalışmıştır.

2004 ve 2010 yılları arasında serbest hekim olarak MarMed Estetik ve Güzellik Merkezi Ltd Şti. ile ortaklaşa olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

2010’dan bu yana muayenehanesinde serbest hekim olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İlhan Serdaroğlu Nereli?

İlhan Serdaroğlu İstanbul doğumludur.

İlhan Serdaroğlu Kaç Yaşında?

İlhan Serdaroğlu 53 yaşındadır. Doğum tarihi 1970, doğum yeri İstanbul.

İlhan Serdaroğlu Evlimi?

Opr. Dr. İlhan Serdaroğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Kısaca Hakkında bilgiler:

İlkokul, Ortaokul ve Lise tahsilini Yalova’da tamamlamıştır. 1994 senesinde Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında pek çok uluslararası ve Ulusal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Derneği seminer ve kongrelerine katılan Serdaroğlu, yurtiçi kongrelerde pek çok kez sunumlar yapmış ve tebliğler yayımlamıştır.

Üyelikleri:

Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği
Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği
ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery)
Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi (ISHRS İnternational Society of Hair restoration Surgery)
Türk Kozmetoloji Araştırmacıları Derneği.

2007 senesinde, Amerika New York kentinde Plasma (Portrait Regeneration) teknolojisi ve yüz gençleştirme üzerine eğitim seminerlerine katılan Opr. Dr. Serdaroğlu, günümüz itibariyle İstanbul’da özel kliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Resmi instagram hesabı @ilhanserdaroglu resmi twitter hesabı ise @ilhanserdaroglu ‘dur.

Web sitesini ziyaret edebilir, iletişim, telefon, yorum, fiyatlar, muayenehane adresi, çalışmaları ve hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi Ali Bor Apt.433 Suadiye, İstanbul

https://www.ilhanserdaroglu.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz