Simone Susinna

Simone Susinna 365 Gün isimli dizi de Nacho karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Simone Susinna Nereli? Kimdir?

İtalyan asıllı oyuncu ve model, mankendir. 1993 yılının Kasım ayında İtalya’nın Katanya Metropolitan Şehri Lineri’de doğmuştur. Bir dönem Re/Max’te Emlakçı olarak çalıştığı belirtiliyor.

Oyunculuk öncesinde bir çok ünlü markanın reklam yüzü olmuş, podyuma çıkmıştır. Fashion Milano-Chmond & Dolce & Gabbana’da yer alan ünlü oyuncu ayrıca DT Model Management modelleme profilini yönetmektedir.

İlk televizyon kamera önü deneyimini 2017 yılında The Island Of The Famous adlı realite şov kadrosu ile yaşamıştır.
Simone Susinna7

Simone Susinna Boyu, Kaç Yaşında?

Yakışıklı oyuncu Simone Susinna 28 yaşında ve 1.88 cm boyundadır. Burcu akrep, kilosu 78, göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengi’dir. Resmi instagram hesabı kullanıcı adı @susinnasimone ‘nin günümüz itibariyle 1,1milyon civarında takipçisi bulunuyor.

Genç kızların gözdesi olan ünlü isim hayatı ile büyük ilgi uyandırıyor.

Simone Susinna Sevgilisi Kim?

Her ne kadar magazin gündemine bir çok isim ile birlikte olduğu haberleriyle gündeme gelsede kesinleşmiş ve geçmiş yıllarda birlikteliği olduğu bir kaç isim şunlardır.

2015 yılında tanıştığı manken ve model olan Mariana Rodriguez ile birlikteliği 2017 yılında son bulmuştur. Eski sevgilisi Mariana yine İtalyan olan ünlü sörfçü Gianmaria Coccoluto ile çıkıyor.

Daha sonra İspanyol model Ana Moya Calzado dahil bir çok isim ile çıkmıştır. Ana Moya ile 2019 yılında ayrılmıştır. En son ise 1999 doğumlu yine kendisi gibi İtalyan olan güzel model Carolina Stramare ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmiştir.

Simone, 365 Days 2’de Nacho adlı bir karakteri oynamaktadır. Dizi de ayrıca Michele Morrone (Massimo), Anna Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Otar Saralidze, Ewa Kasprzyk, Dariusz Jakubowski, Ramon Langa ve Natasha Urbanska gibi isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz